Do wynajęcia pomieszczenia biurowe

Ogłaszamy nabór ofert na wynajęcie pojedynczych, odrębnych pomieszczeń biurowych w budynku administracyjno – biurowym. Obiekt znajduje się na terenie byłego lotniska w Legnicy. Specyfikacja pomieszczeń:

Do wynajęcia budynek biurowy wraz z terenem

Ogłaszamy nabór ofert na wynajęcie budynku biurowego z pomieszczeniami socjalnymi, o pow. użytkowej 94 m2 , posadowionego na działce nr 13/10 Obręb Bartoszów o pow. 887 m2

Dzierżawa części działki niezabudowanej nr 24, Obręb Bartoszów, 600 m2

Ogłaszamy nabór ofert na wydzierżawienie utwardzonej części działki niezabudowanej nr 24 o pow. ok. 600 m2

Wynajem budynku biurowego

Ogłaszamy nabór ofert na wynajęcie budynku biurowego z pomieszczeniami socjalnymi, o pow. użytkowej 115 m2 wraz z przyległym parkingiem o pow. 140 m2, położonego na działce nr 11/6 obręb Bartoszów. W obiekcie istnieją sprawne instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, alarmowa, gazowa, telekomunikacyjna, centralnego ogrzewania. Nieruchomość przeznaczona jest na prowadzenie działalności gospodarczej.

Prezentacja kompleksu Aquafun

Poniżej pragniemy zaprezentować w kilku aspektach plany letniego parku wodnego w Legnicy. Prezentacja obejmuje jego zakres rzeczowy, nakład finansowy na budowę kompleksu, przyrost liczbowy odwiedzających basen w kolejnych latach po ukończeniu inwestycji, a także wiele innych ciekawych informacji, które mamy nadzieję Państwa zainteresują. Zapraszamy do przejrzenia.